Hotel Roxy Plaza

****
Via San Matteo 4, Soave, 37038, Italia
Tee varaus Internetissä nyt. Hinnat alkaen EUR75.
Asiakaspalvelijamme ovat saatavilla, ole hyvä ja soita
Katso kaikki kuvia galleriassa

Tee varaus Internetissä nyt
Hinnat alkaen EUR75

yöta
1 Huone kanssa 2 Aikuisia Muuta hakua
Näytä hinnat
Huone
Huone
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Lähetä tämä sivu

Hotel Roxy Plaza on 4 tähden hotellin kätevällä paikalla Soave. Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu. Vieraat voivat hyödyntää hotellin autonvuokrauspalveluita.

Lapset viihtyvät heille tarkoitetulla hotellin leikkialueella. Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.

Ystävällinen ja avulias concierge on aina valmis auttamaan liittyen kaikkiin kyselyihin.

Hotellin alueella on mahdollista liikkua rullatuolilla.

Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.

Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa. Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.

Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä. Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja. Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.

Näytä lisää »

Kysymykset ja Vastaukset

Hotel Roxy Plaza Huoneet

Klassinen kahden hengen huone
1 Queen bed 15 sqm
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV
Ylimmän tason kahden hengen tai kahden erillisen sängyn huone
1 Lisäsuuri parivuode (super-kuningas) 29 sqm
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV
Junior-sviitti
1 Lisäsuuri parivuode (super-kuningas) 32 sqm
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV
Yleisö Triple Huone
1 Twin bed 29 sqm
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV
Superior Double Room Single Use
1 King-size sänky 29 m2
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Tallelokero, TV, Hiustenkuivain

1 King Bed

312-sq-foot room with city views

Internet - Free WiFi

Entertainment - 43-inch LCD TV with premium channels and first-run movies

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub or shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Safe, desk, and wardrobe or closet

  >>
Classic Double Room Single Use
1 Kaksosvuode 15 m2
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Tallelokero, TV, Puhelin

1 Large Twin Bed

161 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - 43-inch HDTV with premium channels and first-run movies

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub or shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Phone, safe, and desk

  >>
Junior Suite, 1 King Bed
1 King-size sänky 32 m2
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV

1 King Bed

344-sq-foot room with city views

Layout - Bedroom

Internet - Free WiFi

Entertainment - 43-inch LCD TV with premium channels and first-run movies

Food & Drink - Coffee/tea maker, minibar (fees may apply), room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Premium bedding, blackout drapes/curtains, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and slippers

  >>
Yksittäinen huone
1 Twin bed 15 sqm
Kahvin/teenkeitin, Minibaari, Suihku, Tallelokero, TV

Hotel Roxy Plaza Hotellin palvelut ja mukavuudet

Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Ilmainen WiFi
Kahvin/teenkeitin
Sähkökannu
Savuttomat huoneet
Ilmastointi
Huonepalvelu
Perhehuoneet
Hissi
Matkatavaroiden säilytys
Nopea sisään- ja uloskirjautuminen
Tallelokero
Faksi/valokopiotus
Matkatoimisto
Äänieristetyt huoneet
Esteetön palvelu
Silityspalvelu
Auton vuokraus
Paketoidut lounaat
Savuttomat tilat
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Jaettu oleskelutila/TV-alue
Bussikuljetuspalvelu (lisämaksu)
Konserttipalvelu
Yksilöllinen käyttömahdollisuus pyörätuolilla
Lasten ulkoleikkivälineet
Alhaalla kylpyhuoneen pesuallas
Hätäjohto kylpyhuoneessa
Kahvila paikan päällä
hedelmiä
Näköapuvälineet: Braille
Siru maksaminen saatavilla
Palosammutinta
Ensiapupakkaus saatavilla
Kosketukseton sisään-/uloskirjautuminen
Lasku toimitettu
Savuhälyttimet
Ominaisuus puhdistetaan ammattilaistalkoiden toimesta.
Ruoka voidaan toimittaa vierashuoneeseen.
CCTV ulkona kiinteistössä
Pääsy terveydenhuollon ammattilaisiin
24 tunnin turvallisuus
Turvahälytin
Avainkorttipääsy
Suorat urheilutapahtumat (lähetys)
Happy hour

Ostoksia paikan päällä
Televisio yleisissä tiloissa
Vastaanotto (rajalliset aukioloajat)
Nopea sisäänkäynti
Pikaruokabaari/deli
Itsepalvelupysäköinti (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus - nouto (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus - pudotus (lisämaksu)
Internet-yhteys
Siivous pyynnöstä
Viinijulkaisutilaisuudet
Vastaanottosali
Peitetty pysäköinti
Turvattu pysäköinti
Autotalli
Kalastus lähellä
Hevosratsastus lähellä
Polkupyöräystävällinen majoitus
Vieraiden koulutus paikallisista ekosysteemeistä ja kulttuurista
Esteettömältä kuljetus
Esteettömän rautatieaseman kuljetus

 

Asiakaspalautteita

Tämän hotellin arvostelut ovat vain englanniksi. Napsauta tästä nähdäksesi >>
Klikkaa tästä anna lausuntoa >>

Hotel Roxy Plaza Usein kysyttyjä kysymyksiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Hotel Roxy Plaza?
Asiakkaat voivat kirjautua sisään alkaen klo 14:00. Uloskirjautuminen on klo 10:00 mennessä.
Mikä on lähin lentokenttä kohteeseen Hotel Roxy Plaza?
Verona, Italy (VRN-Valerio Catullo) sijaitsee 16.58 mi päässä majoituspaikasta.
Tarjoaako hotelli huonepalvelua?
Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu.
Onko hotellin läheisyydessä autonvuokrauspalveluja?
Vieraat voivat hyödyntää hotellin autonvuokrauspalveluita.
Onko lapsille tarjolla viihdettä?
Lapset viihtyvät heille tarkoitetulla hotellin leikkialueella.
Onko vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden?
Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.
Onko Hotel Roxy Plaza -hotellissa concierge-palvelua?
Ystävällinen ja avulias concierge on aina valmis auttamaan liittyen kaikkiin kyselyihin.
Onko Hotel Roxy Plaza pyörätuolilla esteetön?
Hotellin alueella on mahdollista liikkua rullatuolilla.
Onko hotellihuoneissa tallelokeroita?
Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.
Tarjoaako Hotel Roxy Plaza ilmaisen wi-fi-yhteyden?
Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa.
Onko saatavilla pyykinpesupalveluja?
Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.
Onko hotellissa sallittu tupakointi?
Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä.
Onko Hotel Roxy Plaza-hotellissa bisneskeskus?
Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja.
Onko Hotel Roxy Plaza-hotellissa lounge tai baari?
Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.
Näytä lisää »

Hotel Roxy Plaza kartalla

📍 Hotel Roxy Plaza
Klikkaa käyttääksesi karttaa

 

Katso kaikki kuvia galleriassa
Asiakaspalautteita
...This wonderful place located in beautiful area with great restaurants and wineries. Welcoming and attentive personnel. Tasty breakfast buffet with many options. Tidy and comfortable room ...
Hotellin keskiarvo: 9.8
(ulos 10) Perustuen 2 ääntä
Klikkaa tästä anna lausuntoa

Tietoa alueesta

    Lentokentät lähellä Hotel Roxy Plaza

    • Verona, Italy (VRN-Valerio Catullo) - 16.58 mi
    • Brescia, Italy (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 44.66 mi
    • Treviso, Italy (TSF) - 49.18 mi
    • Venice, Italy (VCE-Marco Polo) - 53.31 mi
    • Bologna, Italy (BLQ-Guglielmo Marconi) - 61.53 mi
    • Parma, Italy (PMF) - 61.92 mi

    Museot

    • Museo africano - 11.83 mi
    • Museo Storico Naturale - 11.94 mi
    • Museo Archeologico - 12.06 mi
    • Biblioteca civica - 12.11 mi

Hotellit lähellä Hotel Roxy Plaza

This property offers a Special Protection Program, a strict program of precise safeguards dedicated to our guests and our staff. Best Western Plus Soave Hotel ...
Nestled in the charming suburb of San Martino Buon Albergo, Best Western Hotel Turismo is close to a lively shopping district, spectacular theme parks, and a ...
Nestled in Borgo Venezia, a charming district of Verona, Hotel Maxim offers a serene suburban retreat conveniently close to a train station. This hotel ...
Offering excellent road links, Hotel & Residence Castelli is just 15 minutes' drive from Vicenza and offers free parking. Free WiFi is available throughout. ...